ORDU ÖZEL HASAN SARI YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

  Yurdumuz öğrencilerimize her türlü konforu ve huzuru sağlamak amacıyla süper lüks, 4 katlı, müstakil, bahçeli ve Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki binasıyla tam kapasite hizmet vermektedir.

   Konumu itibariyle sessiz, sakin ve üniversitelere kolay ulaşım imkanına sahiptir. Yurdumuzda tüm odalarımızda televizyon, kablolu yayın, sınırsız internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, tüm öğrencilerimizin yararlanabileceği günlük duş ihtiyacı için duşakabinli banyolar bulunmaktadır.

  Yan hizmetlerde çalışan personelimizin tamamı alanlarında yıllarca deneyim sahibi olup, öğrencilerimize evlerinin rahatlığını aratmayacak şekilde özenle çalışmaktadır. Temizlik görevlilerimizin bu titizliği ve özeni, yurdumuzun her zaman temiz ve bakımlı kalmasını sağlamaktadır.

  Yurdumuzun güvenliği ve huzuru da bizler için en önemli konulardan biridir. Binamızın tamamı, son derece gelişmiş bir alarm sistemiyle korunmaktadır.


  Kız öğrenci yurdumuz aile sıcaklığında 1,2,3,4 kişilik 100 yatağı ile 7/24 sıcak su, kablosuz interneti, uydu yayını TV ve sabah kahvaltısı ile ev konforunda hizmet vermektedir.

   Odalarımızda her öğrencinin kendisine ait kapaklı özel ahşap malzemeden imal dolapları ve komodini bulunmaktadır. Her odada çalışma masası mevcut olup, öğrenci arzu ettiği taktirde etüt salonları imkanına sahiptir. Her dairede telefonla görüşme ve televizyon izleme imkanı sunulmaktadır. Dairelerde bulunan buzdolaplarında öğrencilerimiz kendilerine ait gıda maddelerini muhafaza edebilir

Tel/Fax :  0 (452) 225 68 97-99
Mail :  hasansari@ordukizogrenciyurdu.com
Adres :  Şarkiye Mahallesi Elmalık Caddesi No: 32 Merkez / ORDU